اين مجموعه با هدف ارائه خدمات تخصصي پيام کوتاه و امکانات جانبي آن فعاليت خود را از پاییز 1390 آغاز نمود، سبزوار اس ام اس با همکاري گروهي مجرب در پاییز 1393 فعاليت خود را بهبود بخشيد

سبزوار اس ام اس از آغاز فعاليت خود همواره در راستاي اطلاع رساني و اشاعه فرهنگ ارتباطات نوين از طريق اينترنت قدم برداشته و بعنوان  طلايه دار شركت هاي اطلاع رسان با هدف گسترش فعاليت هاي زير ساختي اقدام به راه اندازي سرويس جديدي به نام سامانه پيام کوتاه نموده است که در اين راستا اقدامات گوناگوني انجام شده است.


سامانه پيام کوتاه سبزوار اس ام اس با بکارگيري تکنولوژي هاي برتر روز و نياز کاربر گامي رو به جلو در استفاده بهينه و کاربردي تر از سرويس پيام کوتاه مي باشد. تعرفه پايين ارسال پيام کوتاه در قياس با نمونه هاي مشابه و کار آمدي بستر نرم افزاري را مي توان از محاسن اين سامانه برشمرد. با فراهم شدن اين سرويس تحت وب ، کاربران قادر خواهند بود بدون نياز به هيچ گونه سخت افزار جانبي و هيچ گونه محدوديت به ارسال دریافت پیام کوتاه بپردازند.

همچنین پس از اضافه شدن امکان ارسال به شبکه ی اجتماعی وایبر ، در دی ماه 1394 امکان ارسال به تلگرام و ارسال پیامک صوتی نیز به مجموعه اضافه شد.

شایان ذکر است در راستای احترام به حقوق کاربران و با توجه به درخواست کاربران و نمایندگان گرامی سبزوار اس ام اس در تلاش است زیرساخت ها و بسترهای لازم جهت اضافه شدن امکاناتی از قبیل ارسال و دریافت فکس و تلفن گویا را به سامانه فراهم آورد و در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از امکانات جدید سامانه می باشیم.

ان شاءاللهنماد الکترونیک

ارسال از طریق دکل بهترین و مطمئن ترین روش تبلیغات پیامکی است.
در این روش درصد خطا به هیچ عنوان وجود ندارد و تمامی ارسال انجام خواهد شد.
دایره هدف توسط خود مشتری مشخص میشود و در زمان تعیین شده به منطقه معین ارسال انجام خواهد شد.
اطلاعات بیشتر : 09158984386 - 09129150242

ارسال به دکل ایرانسل ( BTS )

با استفاده از این سرویس شماره تلفن و شماره پیام کوتاه شما یکسان خواهد بود ،
یکی دیگر از مزایای این سرویس عدم اشغال شدن خط تلفن ثابت می باشد ،
ضمنا در ارسال از خطوط ثابت 021 و 026 هزینه ارسال پیامک لاتین نیز همانند پیامک فارسی محاسبه خواهد شد.
این قابلیت فعلا در استان های تهران و البرز فعال شده و به زودی رد سراسر کشور فعال میگردد.
اطلاعات بیشتر : 09158984386 - 09129150242

ارسال پیامک از خطوط ثابت

با استفاده از این سرویس شما قادر خواهید بود دایره هدف خود را به شهر ، نوع سیم کارت ( دائمی یا اعتباری ) نوع جنسیت ( مرد یا زن ) و سن افراد ( 18 تا 100 سال ) تفکیک کنید
این روش در حال حاضر فقط برای مشترکین همراه اول قابل استفاده می باشد.
اطلاعات بیشتر : 09158984386 - 09129150242

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

ارسال پیامک تست

برای ارسال پیام تست لطفا شماره همراه مورد نظر را در کادر زیر وارد نمایید